Events Calendar

January 2020
  • Sunday 05 January 2020 - Friday 10 January 2020
    Casino opkomst by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Evenementen
  • Friday 10 January 2020 07:30pm - 10:50pm
    Nieuwjaars borrel scouting by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Evenementen
  • Friday 17 January 2020
    Dropping ZV by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Evenementen
  • Wednesday 22 January 2020 06:00pm - 10:00pm
    Triatlon Vereniging Rijnmond by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Verhuur
  • Friday 24 January 2020 - Sunday 26 January 2020 06:00pm - 02:00pm
    Dolfijnen Scouting Maasland by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Verhuur
  • Friday 31 January 2020 - Sunday 02 February 2020 08:00pm - 03:00pm
    Scouting Marco Polo Delft by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Verhuur
February 2020
  • Sunday 02 February 2020 - Saturday 08 February 2020
    Museum spel by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Evenementen
  • Saturday 08 February 2020 - Sunday 09 February 2020 09:00am - 03:00pm
    Toneel club by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Verhuur
  • Tuesday 11 February 2020 07:00pm - 08:00pm
    Vergadering koningsdag by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Evenementen
  • Friday 14 February 2020 - Sunday 16 February 2020 04:00pm - 03:00pm
    Scouting Albert Schweitzergroep Rozenburg by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Verhuur