Binnenkort

08 feb 2019;
12:00AM
Dolfijnen Winterweekend 2019
08 feb 2019;
12:00AM
Dolfijnen Winterweekend 2019

Leiding gezocht

Lijkt het jou leuk om activiteiten te organiseren voor kinderen ? kom dan ons leiding team versterken, we zoeken oa nog leiding voor de kabouters en bevers.

Scouting Online (sol)

Als lid van scouting ben je ingeschreven in het online administratie applicatie. Het is belangrijk dat deze gegevens correct en up-to-date zijn. Controleer daarom je gegevens en wijzig deze op: sol.scouting.nl

 

 

Vrienden van Scouting Maasland zijn mensen die de vereniging een warm hart toe dragen. Stam-leden, oud-leden of anderen die in meer of mindere mate betrokken willen blijven bij Scouting Maasland. Met regelmaat organiseren we voor de vrienden van een gezellig avondje, Een BBQ of een andere activiteit. Ook kan je als vriend van scouting Maasland mee helpen met de evenementen die wij organiseren.

Wilt u ook Vriend van worden of op de hoogte blijven over de activiteiten bij Scouting Maasland, stuur een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

Foto`s Vrienden van.